referencieOxyWater, OxyAddict

“Moja spolupráca s @vesmir_nicky bola úžasná. Jej kreativita, prístup, jej čas,ktorý si vzala na naštudovanie benefitov - to bolo niečo, čo ma milo prekvapilo. Už som ju osobne doporučila mojim známym, a budem aj naďalej💙. Ďakujem za precíznu prácu a prístup, perfektná komunikácia.”

- Oxymama, Julianna Hložek Grmannová

Včelobal

"Sme radi, že nás Nicky oslovila. Dlho sme neváhali a dobre sme urobili. Práca frišká, pekná a trpezlivo znášala naše doúpravy kresbičiek, ktorých nebolo najmenej 😊. S výsledkom sme spokojní. A nie len my ale už sme zaspočuli aj milé ohlasy na GIFká. Ďakujeme." 

- Martin & Martina


Zlaté Zrnko

"Spolupráca s @vesmir_nicky bola perfektná. Vymysleli sme spolu unikátnu súťaž, kde sme spojili kávu a umenie cez personalizáciu, ktorej sa venuje tak ako Nicky, aj naša pražiareň kávy. Je to o to lepšia spolupráca, keď viete že sú obé strany kreatívne a snažia sa niečím zaujať svojich fanúšikov a nie len sucho prezdieľať produkty. Sme radi že nás Nicky oslovila 😊."Vitavape

"S gifama od vesmir_nicky jsme velmi spokojeni. Moc doporučujeme! 💚💚💚."


Chirkoz Medical Clinic

"Veľmi pekne ďakujeme Nicky za spoluprácu. Keď nás oslovila bez váhania sme išli do spolupráce. Určite odporúčame túto skvelú umelkyňu .Neváhajte využiť jej služby. My určite s ňou budeme spolupracovať aj naďalej." 


Sunsan

"Spolupráca s Nicky bola absolútne skvelá❤️. Milá, šikovná a talentovaná osôbka, ktorá splní všetko podľa vašich predstav 🙏🏼 . 100% odporúčam, jej práca hovorí sama za seba 👌🏻.
Rebelkids.cz

"Ďakujeme za krásne gifká, perfektná komunikácia a dodané za tri dni, ak váhate nad gifkami pre vašu spoločnosť rozhodne odporúčame, ak by sme mohli bodovať tak by sme dali 11/10 , ďakujeme !”Instagram

vesmir_nicky . Theme by STS.